чай

Чай – напій, який ми отримуємо внаслідок заварювання сухого листя чайного куща.
У сучасному чайному ринку ці межі визначення значно розмитіші. Сьогодні ми маємо і класичні чаї з чайного листа, і трав’яні чаї, і етнічні чаї по типу «ройбуш» «мате», і одне з найсмачніших – натуральні ягідні та фруктові чаї. 

Дещо з чайної історії

Майже у кожного з нас чай асоціюється з англійським сніданком, королівськими чаюваннями та Великобританією. Не дивлячись на такі міцні асоціації, батьківщина чаю – Китай. Китай одна з перших країн, яка гідно оцінила всю користь чайного листа та використовувала його як ліки, як чудовий напій для втамування спраги та важливий елемент імператорських церемоній. 

 Ароматизовані з чаї з пелюстками квітів теж родом з Китаю. Там вперше почали додавати пелюстки жасмину.

До нас на Європейський континент чай потрапив відносно недавно – в 17 столітті. 

Які види чаю можна обрати?

Чай: все, що потрібно знати | Grand Horeca

Насправді різниця між чорним, білим та зеленим чаєм лише у ферментації та обробці чайного листа. Чорний і зелений чай найбільш насичені, тому вони одні з найпопулярніших. Разом з тим, найніжнішим буде білий.
Сьогодні ринок представлений такими гігантами, які пропонують якісний чай 
«Lovare» «Curtis» «Greenfield». У лінійках цих ТМ ви знайдете класичні чорні і зелені чаї, ароматизовані та фруктові купажі на будь-який смак. 

У нас ви можете купити:

Натуральний чай

Окрім класичного трав’яного, квіткового та фруктового чаю сьогодні надійно закріпились на ринку НАТУРАЛЬНІ  ЧАЇ або так звані «концентрати чаю». Це натуральні фрукти та ягоди, які
заварюються як чай та мають легкий, свіжий на насичений смак та аромат фруктів.

Головна характеристика цього чаю – це те, що він не має чайних листів у складі, лише фрукти та ягоди. За своєю текстурою концентрат схожий на ягідний сироп. У нього є досить тягуча консистенція і  концентрований смак.

Чим корисний фруктовий чай?

Чай містить на 100% природні компоненти: антиоксиданти, мікроелементи, органічні кислоти.  Він не містить кофеїн у своєму складі, зміцнює імунітет, швидко втамовує спрагу та виводить токсини.