Сьогодні існує безліч форматів кав’ярень. Який обрати, щоб не залишитись поза бортом кавового бізнесу? Основні формати кав’ярень, їхні переваги та – про це нижче 👇

Острів та кіоск

Острів та кіоск – це одні з найбільш мобільних точок продажу кави. Такий формат досить розповсюджений сьогодні.  Його популярність  досить закономірна, адже такі точки мають цілий ряд переваг.

 

Детальніше про формат. Кіоск або острів – це мобільна точка продажу кави, яка дозволяє установку декількох невеличких столиків для клієнтів та не передбачає повноцінну кухню. Через це на точці лише готова та упакована продукція, яку зручно брати з собою.

 

Переваги

Недоліки

Автокавʼярня

Наступний формат кав’ярні – це автокав’ярня. Це найбільш мобільний формат продажу кави «на колесах». Розглянемо його переваги та недоліки.

Переваги:

Недоліки:

Кавомат

Кавомати – це автомати з приготування кави. Кавомати –  всесвітня тенденція автоматизованого продажу кави, також має назву «вендинг».

Переваги:

Недоліки:

Класична кавʼярня

Традиційна або класична кав’ярня – це чудовий вибір для організування затишного простору для клієнтів та повноцінної кухні. Однак для того, щоб кав’ярня була прибутковою, потрібно завчасно подбати про правильне місце для її встановлення. Адже, популярність та прибутковість кав’ярні напряму залежить від її розташування.  

Переваги:

Недоліки:

Кав'ярня: який формат обрати для кавового бізнесу

Сподіваємось ми допомогли вам розібратись з різними форматами кав’ярень та оцінити ризики при виборі котрогось із форматів. Однак, не забувайте, що кавовий бізнес щодня розвивається, тому ми очікуємо появу гібридних форматів та інноваційних закладів.