Паперові трубочки

Трубочка для коктейлів є незамінним атрибутом красиво поданого напою. Сьогодні існує навіть так званий «соломинний етикет». Трубочки – це не лише про зручність для клієнта, це також і про естетику, адже з їх допомогою можна швидко прикрасити напій. Такий попит на пластикові соломинки звісно ж залишив свій відбиток на екології. А от паперові трубочки, які тільки вриваються на український ринок – це і про функціонал, і про естетику, і про екологічність. Детальніше про трубочки у нашому матеріалі.

У Європі переходять на паперові трубочки для напоїв - Життя в стилі ECO

За статистикою, мешканці Сполучений Штатів кожного дня використовують більше ніж півмільярда пластикових трубок для напоїв. Закономірно, що було введено рішення обмежити використання пластику. А як альтернатива пластмасовим трубочкам до нас прийшли  паперові.

Дещо з історії

Соломинки для напоїв увірвалися в барну культуру у кінці 19 сторіччя. Формально, це відкриття належить Марвіну Стоун. Але соломинками людство почало користуватись набагато раніше! Ще у давнину люди використовували для пиття звичайнісіньку соломинку з жита. І хоча Стоун не був «першовідкривачем» – його успіх не змусив себе чекати –паперові трубки для напоїв завоювали серця та барні стійки по всьому світу.

Тож, як видно, перші соломинки були паперовими. Вони були витіснені пластиковими аж до тих пір, поки не забруднили пластиком частину Світового океану

Сьогодні паперові соломинки знову в моді, вони не програють у зручності пластиковим, а у естетичному плані навіть беруть верх.Паперові трубочки для коктейлів: екологічна альтернатива пластиковим | Grand Horeca

Переваги та недоліки паперових трубочок

Паперові трубочки за своїм функціоналом не гірші за пластикові. Вони стійкі до вологи та не розмокають у вашу від рідини, не мають стороннього запаху та не змінюють смак напою.  Крім того, сьогодні можна придбати паперові соломинки з будь-яким дизайном та не боятись, що вони перефарбують ваш лимонад. А головною перевагою є те, що паперові соломинки не виділяють токсинів навіть при контакті з гарячим.

Маленькі нюанси теж є, проте вони не суттєві.  Якщо занадто довго тримати трубочку опущеною у воду то вона може деформуватись, тому треба ретельніше та дбайливіше використовувати їх з гарячими напоями.

Бумажные трубочки Полоски

Як виготовляють трубочки з паперу?

Під час виробництва соломинок з паперу беруться паперові листки, які ріжуться на смужки. А після автоматизована система починає накручувати їх на спіраль. Листи паперу можуть бути з будь-яким дизайном, тому паперові соломинки завжди стильні та сучасні.

Паперові трубочки безпечні?

Так! Звичайний папір з деревини цілком безпечний та екологічний, він не виділяє токсинів та не змінює смаків. А фарба – це харчові барвники, які проходять всі стадії перевірки та цілком безпечні для дорослих та малих.