Кондитерка та випічка завжди в моді, особливо до чашки гарячого чаю чи ароматної кави. Ніжна, ароматна, солодка випічка здатна навіть підіймати настрій у похмуру погоду, тому кав’ярням варто подбати, аби до улюбленого напою клієнт завжди міг поласувати горішком зі згущеним молоком або улюбленим мафіном. 

Солодощі для кав’ярні: як обрати випічку, десерти та кондитерку для продажу | Grand Horeca

Приводів для того, щоб прийти в кав’ярню, може бути кілька. І, як правило, бажання просто випити кави стоїть на передостанньому місці. Проте кав’ярня – це не тільки про якісну каву.  


Люди приходять за атмосферою, враженнями, смаками – і однієї лише кави недостатньо. Тому інші продукти допомагають створювати загальну концепцію кав’ярні, зміцнюють її в очах гостя, збільшують його лояльність. 

LАСОРТИМЕНТ – ЦЕ МАРКЕТИНГ

 

Питання про кількість позицій відноситься до формування оптимальної продуктової матриці: вона повинна впливати на виконання поточних цілей, а також сприяти подальшому розвитку категорії.

 

Безумовно, асортимент є однією з основних складових маркетингу, яка прямо впливає на продажу, що важливо для досягнення конкурентоспроможності серед кав’ярень на ринку.

Замислюючись про те, де можна купити кондитерські вироби , будьте впевнені, що магазин GrandHoreca запропонує вам найширший асортимент товарів на будь-який смак і вартість. Робіть замовлення швидко і легко, отримуючи свої покупки не виходячи з дому чи офісу!

Успіх десерту залежить від смаку, подачі, зовнішнього вигляду і розміру порції. Назва і ціна – також важливі чинники. Важливими є й унікальність, модність, відповідність тренду.

У нас ви можете придбати всі ці недорогі, але дуже важливі солодощі, створюючи атмосферу затишку та комфорт. Придбавши цукерки, печиво або шоколад, ви піклуєтесь про гарний настрій своїх гостей. Позитивні відгуки, отримані відвідувачі, перевертаються в хороший прибуток і бажання людей повертатися в ваше затишне заведення знову і знову

На що звертати увагу при купівлі випічки та десертів?

Як зберігання солодощі?

Після отримання товарів подбайте про те, щоб помістити їх у приміщення, яке відповідає умовам зберігання. 
Терміни можуть варіюватися від 15 діб до 10 місяців. Отримавши кондитерські вироби оптом і в роздріб, обов’язково дотримуйтесь правил зберігання таких продуктів. Ідеальним місцем для зберігання стане сухою прохолодний холодильник. Більшість продукції необхідно зберігати при температурі не вище 18 градусів. 

GrandHoreca кондитерських виробів дотримується всіх норм і правил зберігання, ніж забезпечує вам безпечні товари.