Купити одноразовий посуд в Україні з доставкою по регіонах, можна в нашому інтернет-магазині. Прийом заявки здійснюється в день дзвінка або в момент вибору товарів на сайті, а відправка – на наступний день, після оформлення замовлення. Ми підготували кілька способів відправки товару, для максимально ефективного обслуговування наших клієнтів.

Доставка одноразового посуду по Києву

Наша організація територіально розташована в столиці, і тому замовити одноразовий посуд оптом у Києві дуже просто, а особливо отримати її, можна дуже швидко.

Замовлення вважається оформленим після того як наш менеджер обробив ваше замовлення, перевірив наявність всіх позицій з вашого замовлення на складі та сформував видаткову накладну. Видаткову накладну менеджер відправляє в вайбер або телеграм на номер указаний при оформленні замовлення на сайті, та вказує дату доставки замовлення.  Тільки після цього ваше замовлення вважається оформленим.

Самовивіз зі складу

Найпростіший варіант – це приїхати до нас за адресою – м Київ, вул. Пшенична, 7б. Ми приймаємо покупців тільки в робочі дні з 10:00 до 17:00! Раніше, пізніше в вихідні, а також святкові дні – самовивезення неможливе.

Доставка по Києву

У нас можна замовити одноразовий посуд: паперові стаканчики, тарілки, контейнери та інші атрибути одноразового посуду, оптом з доставкою по Києву.

  • Ми привеземо в будь-який район Києва замовлені товари абсолютно безкоштовно, якщо була сформована заявка загальним рахунком – від 600 гривень.
  • Мінімальне замовлення – для виїзду нашого кур’єра по місту – це покупка товарів з нашого магазину, загальним рахунком від 600 гривень.

Якщо ви з якихось причин (не пов’язаних з якістю товарів) передумали приймати замовлення та відмовляєтесь від поставки, або не в змозі його оплатити при отриманні. В такому випадку оплачується доставка вашого замовлення в розмірі 70 грн.

Доставка в міста: Бориспіль, Вишгород, Бровари, Бортничі, Вишневе, Коцюбинське від 2000 гривен безкоштовно. Мінімальне замовлення для виїзду нашого кур’єра у наступні міста від 1000 гривен, в такому випадку, послуги доставки будуть платними і складуть – 90 гривень.

Доставка одноразового посуду по Київській області – розглядається

в індивідуальному порядку!