Купити одноразовий посуд оптом в Україні сьогодні дуже просто. Способів оплати не дуже багато, але всі вони зручні для розрахунків з будь-якої точки країни. У нашому інтернет-магазині представлені товари, які можуть бути сформовані в заявку самостійно або за допомогою наших менеджерів в телефонному режимі. Види оплати найпоширеніші та максимально адаптовані під кожного клієнта. Розрахунки підбираються залежно від способу доставки.

Готівкою кур’єру

Територіально наша організація знаходиться в Києві. У зв’язку з цим, ми створили власну кур’єрську доставку одноразового посуду по Києву, що дуже зручно для столиці. При оформленні замовлення варто врахувати, що доставка буде здійснюватися тільки на наступний день. В особливих випадках, можливий виїзд кур’єра по Києву в день замовлення, що обговорюється індивідуально і оплачується відповідно. Купити одноразовий посуд з доставкою по Києву і розрахуватися готівкою гривнями кур’єру – це найпоширеніший спосіб в столиці для наших клієнтів.

 

Оплата в офісі

Ще один з оптимальних способів розрахунків в Києві – це покупка одноразового посуду в нашому офісі за адресою вул. Пшенична, 7б. При самовивозі, оплата за кур’єрські послуги – не сплачується. Такі закупівлі одноразового посуду дуже зручні при наявності часу і малому обсязі замовлення. Оплата здійснюється за товари – готівкою в офісі.

 

Банківська картка

Одноразовий посуд оптом може бути доставлений ​​як по Києву так і в будь-який регіон України. Оптимальний режим розрахунків – це перекази на банківську карту. Після оформлення замовлення товарів нашого магазину, менеджер повідомляє номер карти – ПриватБанк або монобанк. Цей спосіб розрахунків затребуваний нашими клієнтами не тільки з регіонів, а й на місцях. Виключається готівкова передача грошей, яка не завжди зручна. При повній передоплаті – залишається тільки платіж за доставку, який оплачується на пункті прийому посилки, безпосередньо кур’єрській службі. Таким чином, економиться % за накладений платіж.

 

Накладений платіж

Багатьом більше підходить саме накладений платіж, а особливо в процесі першого знайомства. Коли наш споживач купує одноразовий посуд оптом з доставкою в регіон – вперше. Але зауважимо, що при такому способі платежу необхідно враховувати грошовий % кур’єрської служби, який стягується при розрахунках на відділенні доставки, і до фіксованої оплати за наші товари ніякого відношення не має.

 

Безготівковий розрахунок (без ПДВ, ФОП ІІ група)

Розрахунки безготівковим способом вельме вигідні для юридичних осіб. Ми приймаємо платежі за нашу продукцію відповідно до нашого оподаткуванням і з дотриманням всіх правил безготівкових розрахунків, затверджених законодавством України.

 

Увага!

Ми готові запропонувати швидку доставку одноразового посуду по Україні, але замовлення оплачені до 17:30 год. – відправляються на наступний день. Також варто врахувати розрахунки безготівковим способом, що часто супроводжуються затримкою часових проміжків. Формування заявки і компетентна відправка в будь-який регіон України – гарантована нашою організацією. Оплата за логістичні послуги здійснюється покупцем і у зв’язку з цим, саме клієнт визначає службу доставки.